THT výroba je naša špecialita

 

 

 

 

Naša firma je špeciálne v oblasti THT výroby pripravená ponúknuť široké portfólium služieb.

Vďaka našim na kvalitu vysoko náročným pohľadávkam, odpovedajúceme modernému strojovému parku a nie v poslednej rade, vyškoleným skúseným pracovníkom, Vám môžeme tieto služby garantovať.

Pri ručnom THT osadzovaní vývodových komponentov používame spoľahlivé poloautomatické osadzovacie stoly od firiem Royonic a Jordan. Vďaka nim prebieha osadenie celej DPS na jednom mieste a zároveň svojim princípom fungovania eliminujú vplyv ľudského faktora na kvalitu osadenia.

Eurotron component, a.s.

Závodná 953 
02743  Nižná 
Slowakei
 
Tel : +421 43 5328078
Fax : +421 43 5328079
info@eurotron.sk

Osadzovanie aj malých výrobných sérií je vďaka takto postavenému výrobnému procesu efektívne a bezchybové. Nezáleží na tom či osadzujeme radiálne alebo axiálne komponenty, vždy dodávame prvotriednu kvalitu v plánovanom termíne.

Dve SEHO letovacie vlny 

 

Máme dve výkonné letovacie vlny od nemeckej firmy SEHO. Jednu pre bezolovnaté spájkovanie a druhú pre spájkovanie s obsahom olova. Každá je súčasťou samostatnej automaticke línie, ktorá zabezpečuje transport osadených dosiek od osadzovacieho stola do vlny ,zapájkovanie a transport znova späť ku pracovníkovi. Máme aj tretiu letovaciu vlnu od firmy ATMOSFERICA, ktorá nám umožňuje nastavenie špeciálnych letovacích profilov pre niektoré projekty a je tiež rezervnou výrobnou kapacitou pre výrobu.

Selektívne letovanie - ERSA VERSAFLOW 3

 

Naša výroba je vybavená aj automatom VERSAFLOW 3 pre selektívne spájkovanie najvyššej kvality od nemeckej firmy ERSA. Toto zariadenie eliminuje podiel ručne letovaných spojov vo výrobe na úplné minimum a zaručuje vysokú a opakovanú kvalitu jednotlivo prevádzaných letovacích bodov.

Lakovanie elektronických zostáv -  automat TTnS TCM 45A

 

Elektronické zostavy, ktoré budú nasadené vo voľnom prostredí, musia byť nevyhnutne chránené voči vlhkosti.

Na Vaše želanie Vám Vaše zostavy ošetríme lakom  – profesionálne podľa Vašich požiadaviek.

Citlivé súčiastky budú tak chránené pred poveternostými vplyvmy. Takto ošetrené DPS sa Vám poďakujú dlhou a bezproblémovou životnosťou.

My Vám vieme vďaka automatizácii tohoto procesu ponúknuť veľmi priaznivé ceny za lakovanie DPS.

Uskladnenie

 

Náš sklad je vybavený automatickými vysokými regálmy od firiem KARDEX a LISTA. Tieto nám umožňujú efektívne zaskladnenie vzhľadom na zabratú plochu, zníženie vychystávacích časov materiálu a sú zárukou aj vhodného uskladňovacieho prostredia pre skladovaný materiál.

Eurotron component a.s. © 2013 
...vyskúšajte našu kvalitu