EMS služby - Osadzovanie dosiek plošných spojov

Či SMD osadzovanie alebo THT osadzovanie, s obsahom olova alebo bezolovnaté, vyhotovenie elektronických zostáv alebo celková motáž elektronických zariadení: Eurotron component, a.s. je Váš spoľahlivý partner pre vývoj, návrh, osadzovanie, testovanie, logistiku a servis Vašich elektronických modulov a systémov.

NEWS

Eurotron component - koncepcia:

 

  • Nízke a stredné objemy, vysoký mix výroby: zameriavame sa na výrobu náročnejších elektronických zostáv vyrábaných v malých a stredných množstvách.
  • Kvalita bez kompromisov: Moderná výroba  a zodpovedajúce testovacie vybavenie sú zárukou stálej vysokej kvality.
  • Absolútna transparencia: Náš  ERP-systém umožňuje potrebné a dostačujúce sledovanie priebehu výroby počas celého výrobného procesu.
  • Kompetencia a krátke vzdialenosti: Eurotron component je Vašim kontaktným partnerom vo všetkých fázach našej vzájomnej spolupráce. To zabezpečuje vysokú flexibilitu pri spĺňaní Vašich požiadaviek.

Našimi zákazníkmi sú firmy vyrábajúce zariadenia priemyselnej elektroniky.

Požiadavky na kvalitu našich výrobkov sú preto vysoké  a musia odpovedať štandardom v tejto oblasti. Naša dlhoročná pokračujúca spolupráca so spoločnosťami ako Scharerer Medical, FRANKE, ABB,  Broncolor, ROCHE, Seitz ventil technologie, ThyssenKrupp atď., sú toho dôkazom.

Pri výrobe dosiek plošných spojov kladieme dôraz na vysokú a stálu kvalitu.

Naše získané certifikáty v oblasti výroby:

 

Systém riadenia kvality v súlade s európskou normou                   EN ISO 9001:2015

Enviromanagementsystem v súlade s európskou normou              EN ISO 14001:2015

Bezpečnosti pri práci v súlade s európskou normou                      OH ASA 45001:2018

Medical Devices-Quality Management Systems                             EN ISO 13485: 2016

 

Elektronická - výroba je záležitosťou dôvery: Presvedčte sa o odbornosti a schopnostiach našej firmy Eurotron component , a.s. a môžete sa tešiť na fungujúcu vzájomnú spoluprácu.

 

Máte otázky ohľadom cenovej EMS ponuky alebo ohľadom našich KNX zariadení? Jednoducho nás neváhajte kontaktovať. My sme Váš kontaktný partner vo všetkých fázach vzájomnej spolupráce. Zavolajte nám alebo nám napíšte E-mail.

 

Telefón: +421 43 532 8078

E-Mail: info@eurotron.sk

 

Tešíme sa na náš spoločný dialóg!

Eurotron component a.s. © 2013 
...vyskúšajte našu kvalitu