Starostlivosť o zákazníka

 

 

 

 

 

Vývoj

 

 

 

Naša firma Eurotron component nemá vlastné vývojové oddelenie. Napriek tomu Vám vieme byť aj v tejto oblasti nápomocný a ponúknuť Vám nasledovné:

 

  • koncepciu a návrh dosiek plošných spojov pre Vaše zariadenie. Sme Vám k dispozícii taktiež pre požadované a potrebné úpravy návrhu dosky plošného spoja.

Eurotron component, a.s.

Závodná 953 
02743  Nižná 
Slowakei
 
Tel : +421 43 5328078
Fax : +421 43 5328079
info@eurotron.sk
  • V oblasti vývoja máme aj dlhoročnú spoluprácu so niekoľkými firmami na Slovensku a vo Švajčiarsku. Vývojové služby týchto firiem Vám vieme sprostredkovať a vrelo Vám ich odporúčame.

Priemyselný park M1

 

Naša firma Vám vie ponúknuť nielen osadzovanie a vyhotovovanie elektronických zostáv, ale aj vývoj a vyhotovenie ďaľšich častí výrobku. V spolupráci s partnerskými firmami v priemyselnom parku M1, ktoré sa zaoberajú výrobou káblových zvazkov (Cable conect,a.s.), lisovaných výrobkov (GABA, s.r.o.), kovoobrábaných častí (Plastkovo, s.r.o.), vývojom a výrobou jednoúčelových strojov (JUS, s.r.o.), Vám vieme zabezpečiť u nás na jednom mieste vyhotovenie kompletného výrobku. To Vám umožní zefektívniť náklady na vyhotovenie výrobku. Vo všetkých prípadoch sa jedná o firmy s dlhoročnými skúsenosťami v danom odbore a s veľmi dobrým strojovým vybavením. 

Partnerstvo

 

Našim cieľom je nebyť len dodávateľom, ale aj intenzívnym partnerom so spoločným cieľom, ponúknuť Vám ekonomicky výhodné prijateľné riešenia. Základom nášho dlhodobého úsilia je spolupráca so zákazníkmi pri dosahovaní kvality, flexibility, zákazníckeho servisu, dodania a plnenia špeciálnych požiadaviek. To nám pomohlo nám v spolupráci s našimi zákazníkmi z oblasti medicíny, automobilového priemyslu, strojárstva dosiahnuť veľmi dobrú úroveň a povesť.

Eurotron component a.s. © 2013 
...vyskúšajte našu kvalitu